top of page
Kawy na biurku

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ GŁOGÓW

Jako projektantka wnętrz mająca przyjemność kierować ofertę do mieszkańców Głogowa wierzę, że otaczające nas piękno i architektoniczny ład wprowadzony z uważnością oraz wyczuciem do przestrzeni, w których przebywamy, wywiera realny wpływ na podniesienie jakości życia.

Projekty wnętrz powstające w moim biurze projektowym dla Głogowian opracowywane są między innymi w oparciu o wiedzę z zakresu designu, historii sztuki, najnowszych trendów aranżacji wnętrz oraz ich oświetlania. Moją największą inspiracją jest harmonia natury i sami klienci - na każdym etapie współpracy dążę do osiągnięcia najwyższej symbiozy ich indywidualnych oczekiwań i moich specjalistycznych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego, by zagwarantować im przebywanie w zachwycających wnętrzach, wyróżniających się jednocześnie ergonomicznym układem.

Twój prywatny architekt wnętrz w drodze po Twój komfort

Wyzwanie, jakim jest urządzanie nowego domu, bądź remont mieszkania to swego rodzaju droga, na której możemy się spotkać, by owocniej zrealizować Twoje cele. Architekt wnętrz działający bezpośrednio na terenie Głogowa będzie stanowić nieocenione wsparcie dla Ciebie w tym wyjątkowym procesie, jakim jest spełnianie marzeń w obszarze kreowania osobistego stylu życia poprzez aranżację wnętrz otaczających Cię w Głogowie przestrzeni.

W swojej pracy przywiązuję ogromną wagę do tego, by w jej efekcie powstały precyzyjne projekty służące potrzebom przyszłych użytkowników danych obiektów, dlatego do każdego zleceniodawcy podchodzę w pełni indywidualnie. W projektowaniu wnętrz dla Głogowian znajduje wyraz mój profesjonalizm, rzetelność i dbałość o szczegóły. Stawiam sobie za cel, by prezentowane koncepcje projektowe wynikały bezpośrednio z dokładnego zrozumienia przeze mnie oczekiwań klienta i stały się solidną bazą stworzenia oryginalnych i zarazem przyjaznych przestrzeni dla niego i jego bliskich.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu przybliżenia szczegółów, związanych z procesem realizacji oraz koordynacji konkretnej inwestycji.

Opracowuję projekty wnętrz w trzech zakresach współpracy.

W jakim zakresie potrzebujesz mojej pomocy?

projekt
koncepcyjny

 • wizja lokalna, pomiar stanu istniejącego, wykonanie dokumentacji fotograficznej

 • ustalenie z Inwestorem oczekiwań dotyczących funkcji i estetyki wnętrza

 • na bazie ustaleń - wykonanie fotorealistycznych wizualizacji 3D

 • po akceptacji wizualizacji -projekt aranżacji wnętrza czyli zwymiarowany rzut funkcjonalny

 • wizja lokalna, pomiar stanu istniejącego, wykonanie dokumentacji fotograficznej

 • ustalenie z Inwestorem oczekiwań dotyczących funkcji i estetyki wnętrza

 • na bazie ustaleń - wykonanie fotorealistycznych wizualizacji 3D

 • po akceptacji wizualizacji -projekt aranżacji wnętrza czyli zwymiarowany rzut funkcjonalny

 • projekt z wytycznymi dla wykonania elektryki

 • projekt z wytycznymi dla wykonania przyłączy hydraulicznych

 • dobór materiałów

 • spis wyposażenia: meble mobilne oraz oprawy oświetleniowe

projekt
wykonawczy

 • wizja lokalna, pomiar stanu istniejącego, wykonanie dokumentacji fotograficznej

 • ustalenie z Inwestorem oczekiwań dotyczących funkcji i estetyki wnętrza

 • na bazie ustaleń - wykonanie fotorealistycznych wizualizacji 3D

 • po akceptacji wizualizacji -projekt aranżacji wnętrza czyli zwymiarowany rzut funkcjonalny

 • projekt z wytycznymi dla wykonania elektryki

 • projekt z wytycznymi dla wykonania przyłączy hydraulicznych

 • szczegółowe rysunki wykonawcze

 • dobór materiałów wraz z podaniem ilości do zakupu

 • spis wyposażenia: meble mobilne oraz oprawy oświetleniowe

 • wytyczne do wykonania mebli na wymiar

 • szkic rozplanowania budżetu

  projekt   standardowy  

Współpracę ze mną możesz rozszerzyć o nadzór autorski w dwóch wersjach:

- pojedyńcze spotkania na budowie

- pełny nadzór autorski ( nadzorowanie prac na bieżąco) oraz tworzenie zamówień na materiały wykończeniowe i elementy wyposażenia za Ciebie.

  ILE KOSZTUJE PROJEKT?  

Dokładna wycena usługi projektowej jest ustalana indywidualnie. Najczęściej następuje to po pierwszym kontakcie - gdy znam już Twoje potrzeby na tyle, że mogę przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

 

W celu uzyskania wyceny dla swojego projektu, skontaktuj się ze mną np. wypełniając formularz kontaktowyPodaj proszę informację ile metrów kwadratowych ma przestrzeń/wnętrze do zaprojektowania oraz kiedy planowane jest rozpoczęcie pracy wykończeniowych. Nie zapomnij proszę o wpisaniu swojego adresu e-mail oraz nr. kontaktowego :)

Kawy na biurku

Bywa, że goni Was czas i nie macie możliwości czekać na rozpoczęcie i wykonanie projektu .

Dlatego w mojej ofercie znajduje się także możliwość odbycia konsultacji on-line.

KONSULTACJA 
ON-LINE

W trakcie godzinnego spotkania

odpowiem na Twoje pytania, przeanalizujemy układ funkcjonalny wnętrz, zaproponuję nowe rozwiązania, skonsultuję pomysły i możliwość ich zastosowania w danym wnętrzu, rozwiążę dylematy w zakresie materiałów, kolorów, mebli, dodatków. 

 

Opowiem także o najczęstsze błędach przy wykańczaniu swoich wnętrz oraz o tym jak ich uniknąć.

Zbliżenie laptopa i pióra

  JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ?  

PROJEKT TO PROCES

1

pierwszy kontakt
 

Krok pierwszy to kontakt inwestora z projektantem, podczas którego ustala się jakie są oczekiwania klienta wobec przyszłego projektu. Pierwsza rozmowa do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatna. Na jej podstawie architekt może przygotować ofertę na projekt wnętrz. 

2

oferta cenowa
 

W oparciu o informacje, które uzyskałam, w trakcie pierwszej rozmowy, przygotowuję  spersonalizowaną ofertę.

Aby wszystkie informacje zawarte w ofercie były dla inwestorów klarowne, po przesłaniu oferty, wykonuję krótki telefon i omawiam przesłaną ofertę.

3

podpisanie umowy
 

Po akceptacji oferty, przygotowuję

 umowę, w której zawarte są wszystkie szczegóły dotyczące tego, jak będzie przebiegał proces projektowy.

4

wywiad
 

W trakcie wywiadu, rozpoznaję szczegółowo potrzeby Klientów. 

Na tym etapie, proszę o ich większe zaangażowanie, polegające m.in. na wypełnieniu  ankiety, stanowiącej wytyczne dla wykonania projektu.

Kluczem sukcesu naszej współpracy, jest zrealizowanie Twojego celu, musimy więc go dokładnie sprecyzować. :)

8

7

6

5

projekt wykonawczy
 

Po zaakceptowaniu wizualizacji wnętrz, przystępuję do ostatecznego etapu jakim jest projekt wykonawczy, czyli wykaz rysunków będących typową instrukcją realizacji projektu wraz ze spisem proponowanych materiałów oraz mebli:

.Klient otrzymuje wydrukowany projekt w dwóch egzemplarzach.

wizualizacja
 

Najbardziej emocjonujący etap dla moich Klientów :)

Wykonuję wizualizacje przedstawiające rozwiązania w zakresie: stylistyki mebli, propozycji oświetlenia, rozwiązań dla ścian oraz podłóg, kolorystyki, materiałów, akcesoriów dekoracyjnych  itp.

 Inwestor ma możliwość dokonania kilku korekt w wizualizacjach, w zależności od wcześniejszych uzgodnień z projektantem. Jednak nie mogą one ingerować we wcześniejszy etap, czyli projekt koncepcyjny.

koncepcja
 

Przedstawiam propozycje układu funkcjonalnego czyli rozmieszczenie mebli i sprzętów. Układ funkcjonalny przedstawiony jest w formie rzutu płaskiego wraz z podanymi wymiarami. 

inwentaryzacja
 

Jeżeli jest taka możliwość, odbywam wizję lokalną oraz dokonuję pomiaru stanu istniejącego. Jeśli prace projektowe zaczynają się w momencie, gdy budynek jest np. w trakcie budowy

 i nie ma fizycznej możliwości dokonania pomiarów, projekt powstaje na podstawie dokumentacji udostępnionej przez dewelopera lub Projektu Budowlanego.

OPINIE O MNIE:

"Bardzo rzetelna usługa i kreatywny, imponujący projekt. Architekt uwzględniła wszystkie sugestie, na których nam zależało, w dodatku wszystko wykonano w terminach na które się umówiliśmy. Z całą odpowiedzialnością polecam."

Pan Tomasz, dom jednorodzinny - 137m2

Pani Marta posiada umiejętność natychmiastowego zrozumienia klienta - ja dokonałam wyboru już pierwszej propozycji projektu mieszkania. Wszystkie potrzeby spełnione. Dodatkowo dobór optymalnych sprzętów i odbieranie każdego telefonu z pytaniami :) Przy tym towarzyszący Jej uśmiech i spokój jest bezcenny podczas remontu, który prawie zawsze jest stresujący 😊 Polecam i będę polecać!

Pani Kasia, mieszkanie inwestycyjne

© 2022 by DesignBox Marta Bednarska-Małek

bottom of page